Онлайн трансляція церемонії одруження

Онлайн трансляції церемонії одруження

Днями надійшло замовлення провести онлайн трансляцію церемонії реєстрації одруження. Через ситуацію, пов’язану з карантином з нагоди коронавірусу, родичі нареченого, які мешкають у Франції, не мали змоги приїхати на урочистості, та й із регіонів України не всім близьким і родичам нареченої виходило потрапити на захід.
Пара знайшла вихід – організувати онлайн трансляцію своєї урочистої події!

Як і належить, попередньо зустрілися, подивилися місце. Жовтневий палац у Києві («Жовтенвий палац»), церемонії проходять на другому поверсі у вестибюлі. Монументальний інтер’єр – колони, висока стеля, ошатно, урочисто, красиво. Обговорили ракурси зйомки, розташування ведучих, молодих, гостей, і відразу стало зрозуміло, що запропонований ракурс треба міняти. Він погано підходив за освітленістю (знімати на тлі вікон, з яких падає денне світло – проблематично, та й сам фон амфітеатру не сподобався нареченій)

Зал для торжественных церемоний в Октябрьском дворце Киева | vashevideo.com.ua
Зал для урочистих церемоній у Жовтневому палаці Києва | vashevideo.com.ua

Тому обрали напрямок на колони великого залу – урочисто, просторо.

Онлайн трансляция свадьбы, зал церемоний. Октябрьский дворец Киев.
Онлайн трансляція весілля, урочиста частина в залі церемоній. Жовтневий палац, Київ.

Наречену зацікавила можливість багатовіконного режиму трансляції – коли на екрані одразу демонструється відео одночасно з двох камер: і ведучі з молодими, і гості весільного заходу. (нижче на фото видно, який вигляд це має на екрані в онлайн-глядача).

Онлайн трансляция свадебной церемонии двухкамерный режим. Молодожены в окне слева и гости церемонии справа.
Онлайн трансляція весілля двокамерний режим

Домовилися, хто, де стоїть і як розташовані камери, все погодили. Перевірили інтернет.

У день трансляції приїхав, як завжди заздалегідь, розгорнув обладнання, налаштував. Тестую трансляцію – все чудово, інтернет, швидкість, усе гаразд. «А інтернет у Жовтневому палаці в Києві унікальний», – каже ведуча. Мовляв, – «можуть одночасно до двох тисяч людей бути онлайн…»

Починають збиратися гості, передстартові хвилювання, підготовка… Гості починають потроху включатися в дармовий інтернет за своїми потребами. Залишається 15 хв до початку.

Вмикаю трансляцію, а потік мінімальний, не достатній – картинки не видно взагалі! З чого черговий висновок – покладатися на загальний Wi-Fi, навіть у Жовтневому палаці – ризиковано. Тільки кабель або перевірений роутер з обмеженим доступом – дасть надійність для проведення трансляції.

Але чудеса все-таки трапляються! :). Тож, запустивши трансляцію і не побачивши потоку, прийняв рішення оперативно перезавантажиться і давати нове посилання на підключення до перегляду (все було організовано на майданчику Ютуба). Але виявилося, що Ютуб за цим посиланням продовжував перебувати в стані трансляції і після перезавантаження зміг підхопити потік знову. Як показує досвід, і не вперше, Ютуб – надійний все-таки майданчик для трансляцій.

Зрештою, все пройшло на ура! (Хоча резервний запис все одно вівся, у разі збоїв – це завжди гарний варіант, залити його одразу після трансляції для дубляжу і виключення можливості втрати унікальних моментів).

 

 

Двухоконный режим трансляции с расположением окон под углом на встречу друг другу
Двовіконний режим трансляції з розташуванням вікон під кутом, назустріч одне одному, дає змогу максимально розширити кут зору для онлайн глядача заходу і створити ефект максимальної присутності на урочистій події.

Для замовлення трансляції вашого заходу пишіть у телеграм @vashevideo

Але найцікавіше було далі.

Здебільшого я займаюся онлайн трансляціями стаціонарних заходів – це здебільшого тренінги, семінари, майстер-класи, де камери виставлені зі стаціонарними ракурсами. І в поточній трансляції не розраховував на активне управління камерами. Але весілля, гості, сам процес не режисованого заходу, загалом, спонтанний його характер, змусив похвилюватися і заметушитися. Активна зміна фокусної відстані і планів зйомки, зміна кута зору в кадрі, думав, що в підсумку вийде метушливо. Але – двох-віконний режим – дуже все добре гармонізував. Завдяки демонстрації в одному кадрі ведучих з молодими, а в іншому глядачів – гостей, зміни положення камер сприймалися дуже природно, що і підтвердила потім наречена – замовниця трансляції – їм все дуже сподобалося! Тож дві камери в ефірі – це гарна перевага для додавання динаміки, жвавості кадрів і повноти передачі атмосфери події.

Для замовлення сервісу з організації онлайн трансляції в Києві, Вам достатньо зателефонувати за телефоном: +38 (099) 534-5537, +38 (093) 251-4399 або написати в телеграм @vashevideo, ми проконсультуємо, як зробити все якнайкраще, і проведемо швидкий розрахунок саме для вашого проєкту. Так само можна заповнити форму замовлення, вказавши ваші контакти, передбачувану дату і час вашого заходу, і ми самі зв’яжемося з вами.

 

Двухоконный режим трансляции позволяет на одном экране видеть сразу два ракурса - крупный план молодоженов и общий план гостей
Двовіконний режим трансляції дає змогу на одному екрані бачити одразу два ракурси – крупний план молодят і загальний план гостей. Ця можливість заповнює ефект присутності для онлайн глядача, дає йому змогу повніше відчути те, що відбувається в залі через онлайн трансляцію.